SEVERKA – 6.ročník – 1994

Dnes archivovaná čísla časopisu SEVERKA z roku 1994 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval NELL1967. Veliký dík!

O tomto trampském občasníku vydávanému na Slovensku od roku 1989, bylo na tomto webu už leccos napsáno, takže zájemce si může pročíst články o předchozích ročnících, například >>>

V tiráži časopisu je uvedeno: „reg.č. SKO MT – 70/91, názov tlače SEVERKA trampský občasník, vydavateľ: Trampské združenie Severka, šéfredaktor: Ján Dulla – Modok, Jilemnického 23, 036 01 Martin“. Na našem webu bychom měli postupně archivovat téměř všechny vydané čísla, máme jich ještě digitalizovaných dalších cca 80.

Dnes alespoň drobná ukázka z čísel, které byly vydány v roce 1994.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu SEVERKA z roku 1994, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu SEVERKA  – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla SEVERKY zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *