SEVERKA – 20.ročník – 2008

Dnes archivovaná čísla časopisu SEVERKA z roku 2008 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval NELL1967. Veliký dík!

V tiráži SEVERKY je uvedeno: „ Vydáva Trampské združenie SEVERKA pre vlastnú potrebu Jilemnického 23/15, 036 01 Martin. Kontaktná adresa redakcie: SEVERKA – vydavateľstvo tlače –  Adalbert D’Ady Mezei, Hronsecká cesta 36, 976 31 Hronsek. Šéfredaktor a grafická úprava: Adalbert Mezei (D’Ady). Redakčný kruh: každý, kto priloží ruku k dielu. Elektronická pošta a web:severka@nfo.sk, http://severka.nfo.sk. Objednávky prijíma:
redakcia SEVERKY. ISSN 1335-3802“

 

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu SEVERKA z roku 2008, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu SEVERKA  – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla SEVERKY zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *