Komiks TARZAN SE VRACÍ (1992)

Dnes archivované čísla časopisu TARZAN SE VRACÍ z roku 1992 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval Nell 1967. Veliký dík! Šestnáct sešitových dílů TARZANA, které v letech 1990-93 vydalo nagladatelství MAGNET-PRESS jsme na www.detske-casopisy.cz archivovali 23.6.2015 >>> Román TARZANOVY ŠELMY vycházel taky na pokračování v časopise VĚTRNÍK, a byl na našem webu archivován 13.6.2014.

Na Wikipedii lze vyčíst: Tarzan je literární postava, hlavní hrdina cyklu dobrodružných knih amerického spisovatele Edgara Rice Burroughse. Cyklus líčí osudy potomka anglického lorda Greystoka, kterého po tragické smrti jeho rodičů v Africe vychová pralesní opice a který se brzy díky své síle a důvtipu stane nejmocnějším tvorem džungle. Další části série vyprávějí o jeho návratu do civilizace, kde se vlivem lásky k mladé Američance změní v gentlemana a o četných bojích jeho i jeho syna při své obraně i ochraně jiných jak v divočině tak i v civilizovaných zemích. Skládá se celkem z dvaceti čtyř dílů, z nichž dva vyšly knižně až po smrti autora.“

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání komiksu TARZAN SE VRACÍ v roce 1992, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu TARZAN SE VRACÍ – kliknutím na náhled strany:
Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA„.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla TARZAN SE VRACÍ zde >>>

One Response to Komiks TARZAN SE VRACÍ (1992)

  1. Vladimír Zrnečko napsal:

    Dost nekvalitní a bez OCR.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *