JARNÝ MAGAZÍN (1968) – komiks KTO BUDE ŠERIFOM?

Dnes archivovaný osmistánkový komiks z časopisu JARNÝ MAGAZÍN z roku 1968 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizovali Nemo. Veliký dík!

Ač jsem věnoval mnoho času pátrání, nepodařilo se mi o časopise JARNÝ MAGAZÍN z roku 1968 zjistit více informací než jen to, že skutečně vycházel. Jen na Aukru jsem dohledal jediné číslo, které kdysi kdosi vydražil. Taky o komiksu KTO BUDE ŠERIFOM? se mi nepodařilo zjistit více než jen autory originálu: text G. Rieu, ilustrace P. Brisson, kteří jsou uvedeni na úodní stránce komiksu : -(

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu JARNÝ MAGAZÍN v roce 1968, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) ve svém tabletu, pc nebo notebooku archivované čísla časopisu JARNÝ MAGAZÍN – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA„. V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu JARNÝ MAGAZÍN  zde >>>

2 Responses to JARNÝ MAGAZÍN (1968) – komiks KTO BUDE ŠERIFOM?

 1. Jarný magazín napsal:

  Jarný magazín vyšiel začiatkom roku 1968.Do konca roku 1969 vyšlo ešte niekoľko podobných časopisov (4-5), každý s iným názvom (Letný magazín, Magazín na dovolenku,alebo tak nejako).
  Komiks bol iba v prvých dvoch.V prvom „Kto bude šerifom“, v druhom bol komiks „Tajomstvo chrámu slnka“ (autori : Tibor Horváth- Imre Sebök).

 2. Magazín napsal:

  Vydalo vydavateľstvo Obzor n.p Bratislava
  Volgogradská 8
  Zostavila: Margita Fábryová
  Grafická úprava: Ladislav Hruškovič
  Tlač: Polygrafické závody 01, Bratislava, Dukelská 4/c
  Cena Kčs 4

  Sú to vzácne časopisy, tento asi nemám, mám od nich, ako pán predo mnou píše Magazín Humoru, Magazín na zimné večery, Magazín na dovolenku(7 strán komiksu(vynikajúceho) od Imre Sebok, napísal Cs Tibor Horváth) a Magazín po dovolenke. Teda, neviem, či sú to všetky, ja mám tieto.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *