DETSKÝ KÚTIK – ďalší – 8.ročník

Dnešným, aj keď neúplným ročníkom dopĺňam zbierku tejto prílohy v našom archíve.

Tentokrát v ňom chýba číslo 7.

O časopise som nezistil nič nové a ta pridávam iba krátku charakteristiku z knihy BIBLIOGRAFIA SLOVENSKÝCH A INOREČOVÝCH NOVÍN A ČASOPISOV Z ROKOV 1919-1938.

Zodpovedný redaktor bol Alojz Brezina. Časopis vychádzal v Žiline vo formáte 21 x 15 cm. Vydával ho Ústredný sväz československých družstevníkov v Prahe a tlačila Kníhtlačiareň Bratstvo, Vrútky.

Ako už napovedá úplný názov, DETSKÝ KÚTIK bol prílohou novín – SLOVENSKÝ DRUŽSTEVNÍK. Vychádzali v rokoch 1922 – 1939.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu DETSKÝ KÚTIK SLOVENSKÉHO DRUŽSTEVNÍKA z roku 1929, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu DETSKÝ KÚTIK SLOVENSKÉHO DRUŽSTEVNÍKA – kliknutím na náhled strany:

(Zdroj: slovakiana)

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA„. V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu DETSKÝ KÚTIK SLOVENSKÉHO DRUŽSTEVNÍKA zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *