Téměř všechy čísla časopisu BOBŘÍ STOPA – 2012

Dnešní čísla časopisu BOBŘÍ STOPA pro www.detske-casopisy.cz digitalizoval výhradní „dodavatel“ foglarovského časopisu – Hostimil – moc děkujeme!

Zasvěcenější texty o časopisu BOBŘÍ STOPA, který už vychází 24 let – z řad renomovaných publicistů –  v dostupné literatuře zřejmě chybí – nepodařilo se mi je (zatím) najít. Pokud skutečně neexistují, je to škoda, protože téměř čtvrstoletí existence (byť menšinového časopisu), by si zasloužilo zasvěcenější stať študovaného odborníka.

Časopis BOBŘÍ STOPA i v roce 2012 vydávalo brněnské Sdružení přátel Jaroslava Foglara. Šéfredaktorem byl Vojtěch Hanuš a redakci tvořili Slavomil Janov, Jiří Kalina, Radim Kejík, Marek Polák, Martin Verteši, Marek Skýpala a Miloš Vraspír.

Časopis je tištěn na formátu A4, kvalitním papíře, celobarevně, v rozsahu 16 stran. Čísla časopisu jsou mimo záhlaví titulní strany uváděna i v tiráži – v pořadí daného roku (6/2012) i v absolutním číslování (96).

Časopis, i když si jej otevřu dnes, působí stále svěže a i trochu nadčasově. Přestože na svých stránkách reflektoval například aktuální knižní novinky, které musí „foglarovce“ zaujmout.

bobri_stopa_(2012)_cislo_6_recenze

Po celý rok 2012 byl na poslední straně BOBŘÍ STOPY otiskován kreslený seriál ZLATO APAČŮ:

bobri_stopa_(2012)_cislo_6_zlatoapacu

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydávání časopisu BOBŘÍ STOPA v roce 2012, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Stáhni si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) do svého tabletu, pc nebo notebooku všechny archivované strany časopisu BOBŘÍ STOPA – kliknutím na náhled strany:

BOBRI_STOPA_(2012)_cislo_01

BOBRI_STOPA_(2012)_cislo_02

BOBRI_STOPA_(2012)_cislo_03

BOBRI_STOPA_(2012)_cislo_04

BOBRI_STOPA_(2012)_cislo_05

BOBRI_STOPA_(2012)_cislo_06

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *