ČTYŘLÍSTEK – 16.ročník – 1984

Dnes archivovaná čísla časopisu ČTYŘLÍSTEK z roku 1984 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval Jaroslav Pl. Veliký dík!

Komiksový časopis ČTYŘLÍSTEK vydávalo nakladatelství PANORAMA. Odpovědným redaktorem byl Jiří Čehovský. Rozsah časopisu byl 36 stran. Každé z dnes archivovaných čísel vyšlo v nákladu 170 000 výtisků! Časopis ČTYŘLÍSTEK stál 7 Kčs a nedal se předplatit, dal se pouze koupit ve stáncích PNS či papírnictvích.

Každé číslo ČTYŘLÍSTKU obsahovalo kromě ústředního komiksu (8 stran + upoutávka na titulní stránce) ještě další 3 kreslené příběhy – na třetí straně každého čísla vycházel kreslený „obsah“ s upoutávkou:

Několik stran ČTYŘLÍSTKU bylo rezervováno výtvarné soutěži NAMALUJTE POHÁDKU:

Pravidelná dvou stránková rubrika KOŠ PLNÝ HÁDANEK připravovala redakce ČTYŘLÍSTKU ve spolupráci s redakcí časopisu HÁDANKA A KŘÍŽOVKA. Na konci rubriky bylo uvedeno: „Řešení nám neposílejte.“

V roce 1984 (stejně jako předchozí rok) bylo vydáno 9 příběhů ČTYŘLÍSTKU – čísla 116-124:

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu ČTYŘLÍSTEK z roku 1984, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Stáhni si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) do svého tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu ČTYŘLÍSTEK – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke stažení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „STÁHNOUT„.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *