Snad už konečně “třetí” setkání dobrovolných přispěvatelů www.detske-casopisy.cz od 12. do 14. listopadu 2021

V roce 2019 i 2018 se uskutečnilo podzimní setkání přispěvatelů www.detske-casopisy.cz . Konalo se v Dětském bezbariérovém centru BřezinyKateřinicích u Vsetína. I když je podzim ještě daleko, poznač si do svého kalendáře termín 12. do 14. listopadu 2021 (pátek podvečer – nedělní poledne). Všichni, kteří budou mít zájem se opět potkat tváří v tvář, jsou srdečně zváni na stejné místo (je to stejně daleko ze západních Čech jako z východního Slovenska) – ubytování ve vlastním spacáku + nevegetariánské domácí jídlo 3x denně je zdarma.

Na toto setkání zveme všechny registrované přispěvatele www.detske-casopisy.cz – aktivní i aktuálně neaktivní. Na všechny, kteří se rozhodnou na setkání dorazit, se moc těšíme a slibujeme si od toho další impuls pro naše společné dílo.

Předpokládaná náplň 3. setkání – náměty ke společné diskusi:

 1. Kam jsme se od minulého setkání posunuli, co se daří a co ještě ne.
 2. Pro nově zúčastněné stručná informace o tom jak organizačně a technicky funguje  práce na www.detske-casopisy.cz  + burza dalších nápadů za podmínky jejich realizovatelnosti.
 3. Nápady jak náš web vylepšit.
 4. Výměna zkušeností
 5. Praktický workshop dle zájmu (jak správně nastavit skenovací sw, jak efektně editovat články a vkládat odkazy na časopisy, ….)
 6. Diskuse o nastavených parametrech pro tvorbu časopisů.
 7. Debata o samotné tvorbě článečků (četnost, pestrost titulů, správné označování citací, ….) – etika a právo v případě digitalizovaných časopisů z jiného webu

2 Responses to Snad už konečně “třetí” setkání dobrovolných přispěvatelů www.detske-casopisy.cz od 12. do 14. listopadu 2021

 1. Petr Stanislav napsal:

  Zdravím…spaní v TEE-PE stanu nebo venku či vevnitř.
  děkuji

  petrS.

 2. Dazul napsal:

  Spát se bude ve srubu, na postelích, ve vlastních spacácích. Kdo spacák zapomene, bude se muset spokojit s erárním (jsou tam tuším 4 ks). Srub má podlahové vytápění i krb, takže zima nikomu nebude : -)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *