SEDMIČKA – kreslený seriál DAVID CROCKETT

Kreslený seriál David Crockett vycházel od 14.čísla – vyšlo 1.8.1968 – 1.ročníku časopisu SEDMIČKA do 23. čísla – vyšlo 6.února 1969 – 2.ročníku SEDMIČKY (časopis zaměřen na věkovou skupinu čtenářů cca 13 let).

Pokud by ti neseděly počty vydaných čísle s 26 pokračováními, je to tím, že vyšlo několik dvojčísel ve kterých byl uveřejněna jen jedna strana seriálu. 5.část kresleného seriálu (18.číslo 1.ročníku) vyšla se zpožděním – viz omluva na titulní straně časopisu.

K menu pro stáhnutí seriálu v jednom souboru PDF – klikni na náhled titulní strany (musíš se přihlásit):

David Crockett

DC2

 

4 Responses to SEDMIČKA – kreslený seriál DAVID CROCKETT

 1. Zdeněk Hranický napsal:

  To je moje mládí. jak vyšel poslední 26. pokračování tak jsem si moc přál aby se spletli a komiks pokračoval dál, ale přáni nabylo splněno. Začaly vycházet další skvělé v te době kreslené seriály Stěna smrti, Kouzelník Merllín, Robin Hood, a další Kde pak je to moje zlaté mládí.

 2. Pytlík František napsal:

  Je škoda že ty seriály nejsou k sehnání.Moc bych si je chtěl zase prohlédnout!Mám některých torza,to ale není ono.

 3. David Crockett napsal:

  Zdravím. Mám originál výstřižky davida crocketta všechny díly co byly takto publikovány. Zajímalo by mě, zda to může mít nějakou hodnotu ? Kdyžak Ichitsugo@gmail.com Díky !

 4. David Crockett výstřižky napsal:

  Zdravím, mám je všechny nalepené v bloku formou výstřižků. Originál. Je možné, že mají nějakou cenu ? ichitsugo@gmail.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *