REGISTRACE – 1.díl – Kde sehnat časopis?

Dnešným prípevkom začíname nepravidelný seriál „REGISTRACE“, ktorým by sme chceli naznačiť cestu, ktorá vás dovedie k úspešnej registrácii na našom webe.

Seriál bude vychádzať nepravidelne, tak ako mi to dovolí čas. Budú v ňom zobrazné a jednoduchou formou popísané všetky povinné body registrácie.

… Dobrý den, rád bych se připojil k Dětským časopisům, ale nemám, co bych v digitalizované formě mohl nabídnout …
… Dobrý den, chtěl bych se zaregistrovat na Vašem webu, ale nemám žádné časopisy na naskenování…
…  jen je potřeba se registrovat, a nabídnout jiné časopisy. Bohužel momentálně nemám…

Týmito a podobnými vetami začína nespočetné množstvo vašich dopisov a žiadostí o registráciu. Zaslanie aspoň jedného zdigitalizovaného detského časopisu je základná podmienka ragistrácie s expiračnou dobou na jeden rok. Kde ho zohnať?

1. pýtajte sa rodiny, známych, susedov, kolegov v práci

2. návštívte zberné suroviny

 

3. popozerajte sa u vás v knižnici

4. na webe prehľadajte ponuky antikvariátov, inzeráty a aukcie

Pred investíciou, prípadne digitalizáciou si overte na adrese editor@detske-casopisy.cz , či daný časopis už náhodou nemáme v archíve čísel pripravených k publikovaniu.

(Pokračovanie nabudúce.)

3 Responses to REGISTRACE – 1.díl – Kde sehnat časopis?

 1. Dymanus napsal:

  Dobrý den, již jsem vám psal a stále jsem nedostal odpověď. Mám od vás časopis Srdíčko, již jsem ho naskenoval. Prosím o adresu na kterou vám ho můžu poslat zpět včetně flashky na které je časopis v digitální podobě. Děkuji Vám za odpověď

 2. Kamarát napsal:

  Dobrý den, chtěl bych se zaregistrovat na Vašem webu, ale nemám žádné časopisy na naskenování.Měl bych zájem o čtění časopisu kamarát co jsem odebíral jako kluk tenkrát,zajíma mě minulost. Děkuji KLUKA

  • Dazul napsal:

   Už jsme o tom na webu několikrát psali – pokud vhodné časopisy nemáte, zkuste půjčit od kamarádů, z knihovny, koupit v antikvariátu, sehnat na některém úložišti (a pak upravit dle našich požadavků), … Moc se omlouvám, ale po té, co se mi několik časopisů nevrátilo, už přestávám ke skenování půjčovat vlastní časopisy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *