POŠUMAVSKÝ HLASATEL – 6.ročník – 1968 – číslo 5

Dnes archivovaná čísla časopisu POŠUMAVSKÝ HLASATEL z roku 1968 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval Šachíno. Veliký dík!

Tiráž: POŠUMAVSKÝ HLASATEL časopis  junácké mládeže a Klubu přátel Jar. Foglara šumavský zpravodaj. Vychází každý měsíc. Řídí redakční rada a odborné poradní redakční kolegium. Vedoucí redaktor: Benda Jaromír. Povoleno odborem  školství a kultury ZKNV v Plzni pod čj. škol. 1237/68 ze dne 26. 4. 1968.  Vydává: Automotoklub Pačejov (Sdružení přátel Junáka). Vyšlo jako 5. číslo v květnu 1968. Cena Kčs 3,. Adresa redakce: Pačejov, okres Klatovy.

Pro zajímavost: první čtyři ročníky POŠUMAVSKÉHO HLASATELE vycházely v malém nákladu pod názvem SLAVÍK. Stejně jako pátý ročník však ještě neměly „skautský“ obsah.

O posledních šesti číslech POŠUMAVSKÉHO HLASATELE si můžeš přečíst v článku z 2.8.2017 >>>  Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu POŠUMAVSKÝ HLASATEL z roku 1968, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu POŠUMAVSKÝ HLASATEL  – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu POŠUMAVSKÝ HLASATEL zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *