NAŠI PIONIERI – 4.ročník – 1946-47

Dnes archivované dvojčíslo časopisu NAŠI PIONIERI z let 1946-47 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval Nell1967. Děkujeme!

V tiráži časopisu se uvádí: „Vydávu Matica slovenská vo FĹR Juhoslávii. – Rediguje O. B. Garayová. – Vychádza mesačne okrem letných prázdnin. – Redakcia a administrácia: Naše slniečko, Petrovec, Báčka. – Tlačí Knihtlačiareň úč. spol. Petrovec.  Cena Din. 6,-

Klíčové informace o vydávání časopisu NAŠI PIONIERI sepsal Totem ve svém článku 18.9.2019 >>> – zájemcům doporučuji k přečtení.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu NAŠI PIONIERI z let 1946-48, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu NAŠI PIONIERI – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA„. V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu NAŠI PIONIERI zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *