MILUJTE SE! – 8.ročník – 2014

Dnes archivovaná čísla časopisu MILUJTE SE! z roku 2011-2016 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval Pavel Z. Veliký dík!

Časopis MILUJTE SE ! má rozsah 64 stran a je distribuován zdarma –  lze jej v požadovaném počtu kusů objednat na adrese redakce. Vydávání MILUJTE SE! je proto možné díky zasílaným darům, neboť časopis nemá předplatné či státní a církevní dotace. Síla časopisu je i v jeho nekomerčnosti. A to je velmi sympatické.

První české číslo tohoto časopisu vyšlo v červenci 2007. V roce 2013 vycházel v nákladu přes 50 000 výtisků. Po Katolickém týdeníku je Milujte se! druhý nejmasověji vydávaný křesťanský časopis na českém trhu.

Časopis MILUJTE SE! je plnobarevný a vychází 4x ročně. Je číslován průběžně.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu MILUJTE SE! z roku 2011-2016, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu MILUJTE SE!  – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu MILUJTE SE! zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *