MELODIE – 4.ročník – 1966

Dnes archivovaná čísla časopisu MELODIE z roku 1966 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval Jiří H. Veliký dík!

Tiráž časopisu:VEDOUCÍ REDAKTOR: LUBOMÍR DORŮŽKA, REDAKTORKA: LUDMILA KONOPÍKOVÁ,  REDAKČNÍ KRUH : PAVEL BOBEK, JINDŘICH BRABEC, MILOSLAV DUCHÁČ, JIŘI FUKAČ, JIŘI CHLÍBEC, JOSEF KOTEK, JIŘÍ MAJER, JIŘÍ MALÁSEK,  JAROSLAV NAVRÁTIL, JAN SCHNEIDER, STANISLAV TITZL, KAREL VELEBNÝ. GRAFICKÁ ÚPRAVA: MILOŠ POZDĚNA. VYDÁVÁ MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ A KULTURY V NAKLADATELSTVI ORBIS N. P., VINOHRADSKÁ 46, PRAHA 2″. Časopis vycházel měsíčně v rozsahu 28-32 stran. Cena jednotlivého výtisku byla 3 Kčs.

Podrobnější informace o MELODII byly sepsány v předchozích čtyřech článcích >>>

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu MELODIE z roku 1966, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Stáhni si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) do svého tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu MELODIE – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke stažení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „STÁHNOUT„. V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla MELODIE zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *