KŘÍDLA VLASTI – 9.ročník – 1961

Dnes archivovaná čísla časopisu KŘÍDLA VLASTI z roku 1961 pro www.detske-casopisy.cz  naskenoval Standa L. Veliký dík!

V tiráži časopisu je uvedeno: KŘÍDLA VLASTI. — Vychází čtrnáctidenně. – Vydává Svaz pro spolupráci s armádou ve Vydavatelství časopisů MNO, Praha 2, Vladislavova 26. –  Vedoucí redaktor Jiří Borek, tel. 223498 – Grafická úprava Dr. Karel Helmich, tel. 50490. Členové redakce: Jaroslav Lažanský, Ema Márová, Karel Masojídek, tel. 223495 – Josef Frýba, Vlasta Pikrtová, J. F. Šára, 50690. Redakce: Praha 2, Lublaňská. – Administrace: Vydavatelství časopisů MNO, Praha 2, Vladislavova 26, telefon 254356.  Cena výtisku 2,— Kčs. — Předplatné na půl roku 26,— Kčs. – Rozšiřuje Poštovní novinová služba. –  Objednávky přijímá každý poštovní úřad i doručovatel. — Za původnost příspěvku ručí autor. – Nevyžádané rukopisy se nevracejí.  –  Tiskne Polygrafia 1 n. p.   A-21*01567″

KŘÍDLA VLASTI lze charakterizovat jako populárně odborné až odborné. Původně byl časopis výhradně zaměřen na letectví a parašutismus, později se věnoval i kosmonautice.

Časopis tiskl i PĚTIJAZYČNÝ LETECKÝ SLOVNÍK:

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu KŘÍDLA VLASTI z roku 1961, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu KŘÍDLA VLASTI  – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla KŘÍDLA VLASTI zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *