JISKRY Z TÁBOROVÉHO OHNĚ – 1.ročník – 1946

Dnes archivované číslo časopisu JISKRY Z TÁBOROVÉHO OHNĚ z roku 1946 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval Dodýš. Veliký dík!

Dodýš poslal i stručnou informaci o tomto titulu: „Skautský regionální časopis či „oběžník“, vydávaný duchovní radou Junáka pro olomouckou arcidiecézi. Jediné dosud známé číslo je formátu A5 a má pouhých osm stran plus obálku. Podle kontextu vyšlo zřejmě koncem léta či na podzim 1946. Jisté je, že v roce 1947 byly všechny regionální skautské katolické časopisy nahrazeny společným oběžníkem OHEŇ.“

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu JISKRY Z TÁBOROVÉHO OHNĚ z roku 1946, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu JISKRY Z TÁBOROVÉHO OHNĚ  – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA„. V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu JISKRY Z TÁBOROVÉHO OHNĚ zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *