Jednohubka – WESTERN WORLD 03.ročník (2003) číslo 03

Dnes vám v jednohubke prinášam ďalšie číslo WESTERN WORLDU.

Z obsahu vyberám články ktoré na mňa najviac zapôsobili.

Oslovilo ma veľmi zaujímavé čítanie na pokračovanie Vladimíra Dolínka „ČESI NA ZÁPADĚ“ a článok toho istého autora o ikone zbrojného arzenálu Divokého západu – Henryovke.

Za zmienku stojí článok z prílohy AhojKluci z Dakoty přicházejí… Je zameraný na pripravovanú knihu zakladateľa legendárneho pražského skautsko-woodcrafterského oddílu Neskenon Ivana Makáska (Hiawathy) – Kluci z Dakoty. Spomína sa tu okrem iného aj pre nás zaujímavý titul WAMPUM NESKENONU.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu WESTERN WORLD z roku 2003, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu WESTERN WORLD – kliknutím na náhled strany:

(Zdroj: totem)

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA„. V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu WESTERN WORLD zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *