GRIF – 02.ročník – 1991

Dnes archivované číslo časopisu GRIF z roku 1991 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval Petr S. Veliký dík!

“Existence komiksového magazínu GRIF neměla dlouhého trvání. GDIF byl poprvé vydán v roce 1990 s nultým označením na obálce. V roce 1991 byl tento magazín vydán dvakrát, s označením 1 a 2 na titulní straně. GRIF vydávalo nakladatelství GRIF F\’N\’F.
Malý rozsah každého sešitu byl určující pro počet komiksů. Na stránkách GRIFU se tak v nultém čísle objevily tři komiksy, v prvním čísle pět komiksů a v druhém čísle čtyři komiksy. Jedním z nich byl například Fatman, autorů Petra Ficnera, Pavla Floríka a Karla Nováčka. Další komiksy, jež zaplnily stránky sešitu, byly například Victoria Cross podporučíka R. A. J. Warneforda, Gordon, Aborgis. Rozsah magazínu byl 16 stran, vycházel
ve formátu A4

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu GRIF z roku 1991, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu GRIF  – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla GRIF zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *