EDICE HVĚZDIČKA

Dnes archivovaná číslo časopisu – leporela EDICE HVĚZDIČKA z roku 1981 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval Karelh. Veliký dík!

Leporelo EDICI HVĚZDIČKA tisklo vydavatelství České tiskové kanceláře PRESSFOTO mezi roce 1971-1990 – v tirážích není uveden rok vydání. Vyšlo přes 180 čísel mezi kterými najdeme příhody vlka a zajíce ze sovětské animované klasiky JEN POČKEJ! (více než 30 čísel), MAXIPSA FÍKA, KÁTI NA ŠKUBÁNKA, RÁKOSNÍČKA, MEDVÍDKA MÍŠI, …  Publikace údajně vycházely současně i ve slovenštině.

Dnes archivované číslo 84 se jmenuje SUPERMYŠ. Tato 12 stránková kreslená publikace stála 5,50 Kčs. Obrázky nakreslil Jiří Kalousek na text Josefa Váňi.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu EDICE HVĚZDIČKA z roku 1981, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu EDICE HVĚZDIČKA – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla EDICE HVĚZDIČKA  zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *