Další číslo DOBRODRUZI – 1.ročník – 1994

Dnes archivované další číslo časopisu DOBRODRUZI z roku 1994 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval Petr S. Veliký dík!

V tiráži se uvádí: Šéfredaktor Vladimír Malý. Tiskne PRAGOPRESS s. p., závod 2, Václavská ul. 12, Praha 2. Obálka Alois Křesala a Jan Štěpánek. Comics J. London – V. Hanuš, Ilustrace Petr Utěšil. Grafická úprava obálky Dagmar Krásná. Rozšiřuje PNS a. s. a další distribuční firmy. Předplatné a objednávky do zahraničí přijímají všechny administrace PNS a. s. reg. MK CR 7 343/91 ISBN 80-85477-80-7 Doporučená cena 26,-Kč. SERIE, nakladatelství a vydavatelství. Oldřichova 10, 128 00 Praha 2 -Nusle, IČO 170 16 100″  DOBRODRUZI vycházeli v rozsahu 68 stran.

V každém čísle sešitové knižnice DOBRODRUZI byl otiskován komiks, který na náměr povídek Jacka Londona nakreslil Vojta Hanuš.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu DOBRODRUZI z roku 1994, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu DOBRODRUZI – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu DOBRODRUZI zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *