Další číslo CONAN BARBAR – 01.ročník (1992)

Dnešní čísla časopisu CONAN BARBAR pro www.detske-casopisy.cz nezávisle na sobě digitalizovali NELL1967 a Ryb – moc děkujeme!

Komiksový časopis vycházel v letech 1992-94 jako plnobarevný sešit v měkkých deskách o formátu 170 x 260 mm, v rozsahu 32 stran, stál 22 Kčs a měl vycházet 6x ročně. Kompletní (čísla 1-18)  CONAN BARBAR vydaný Semic-Slovart se opřed rokem na AUKRU prodal nakonec za 11 200 Kč. I z toho lze usoudit, že pro fanouškovskou základnu bájného komiksového hrdiny jsou dnes archivovaná čísla ceněná. A zhodnocení přes 2800% během necelých 30 let, není úplně špatnou investiční příležitostí : -) : -)

Další čísla 1. ročníku a podrobnější povídání k této komiksové sérii jsem na web dal 22.7.2021 >>>

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydávání časopisu CONAN BARBAR v roce 1992, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) ve svém tabletu, pc nebo notebooku všechny archivované strany časopisu CONAN BARBAR – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla CONAN BARBAR  zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *