Další číslo časopisu SLUNÍČKO – 07.ročník (1973-74)

Dnes archivované číslo časopisu SLUNÍČKO z roku 1973-74 pro www.detske-casopisy.cz  digitalizoval Mifilip. Veliký dík!

V redakci SLUNÍČKA dochází v 7. ročníku ke změně. Po půlročním působení v 6. ročníku  Eduarda Vavruška (učitel, spisovatel a autor loutkových her), jej vystřídala šéfredaktorka  Vladimíra Gebhartová (*1931 +2018) – spisovatelka, editorka a pedagožka.

Časopis SLUNÍČKO vychází od roku 1967 dodnes – podařilo se mu přežít přechod z plánovaného hospodářství na volný trh.

Na webu současného distributora tohoto časopisu se píše: SLUNÍČKO je tradiční český časopis určený zejména (ne)čtenářům od 3 do 6 let. Přináší kromě zábavného čtení i velké množství ilustrovaných obrázků, hádanek, doplňovaček, hlavolamů, omalovánek a také veselých a barevných vystřihovánek. Časopis vychází od roku 1967 a patří mezi tradiční a oblíbené dětské tituly. Díky pestrému obsahu dokáže časopis spojovat dítě zejména s rodiči, ale také prarodiči či sourozenci, s jejichž pomocí si může vystřihovat a lepit přiložené vystřihovánky, učit se číst a luštit zábavné hlavolamy. I když má časopis dlouhou tradici, je stále moderní, a to nejen svou grafikou, ale i obsahem – svým čtenářům nabízí hravost a radost.
• Tradiční časopis pro předškoláky a malé školáky ve věku 3-6 let
• Přináší zábavné čtení, hry, básničky, vystřihovánky, veselé příběhy, omalovánky a pohádky
• Své malé čtenáře chce nejen bavit, ale i zábavnou formou naučit
• Časopis Sluníčko vychází a rozdává dětem radost již od roku 1967″

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu SLUNÍČKO z roku 1973-74 prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) na svém tabletu, pc nebo notebooku archivovaná čísla časopisu SLUNÍČKO – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA„. V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu SLUNÍČKO zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *