CREW – 1.ročník – 1997 – číslo 6

Dnešní 1.číslo časopisu CREW z roku 1997 pro www.detske-casopisy.cz do formátu PDF převedl Nell1697. Veliké díky!

V záhlaví názvu časopisu, či spíše součástí loga, je označení COMICS MAGAZIN. Stál 69 Kč a měl 72 stran formátu A4. Vycházel až do roku 2003 – bylo vydáno 21 čísel. Zůstal ale funkční web crew.cz, který komiksové fanoušky zcela určitě nezarmoutí.

CREW zcela jistě není komiksovým časopisem (magazínem) pro malé děti, tak jako třeba ČTYŘLÍSTEK. Cílí na dospívající i dospělé fanoušky „obrázků s bublinkama“.

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění souvislostí kolem vydávání časopisu CREW 68 v roce 1997, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Stáhni si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) do svého tabletu, pc nebo notebooku všechny archivované stránky časopisu CREW – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA.V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu CREW zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *