BIZONÍ VÍTR – 2.ročník – 1991

Dnešní čísla časopisu BIZONÍ VÍTR z roku 1991 pro www.detske-casopisy.cz digitalizoval Pajda – moc děkujeme za kompletní 2. ročník!

V tiráži časopisu se uvádí: BIZONÍ VÍTR, čtvrtletník vydávaný náčelnictvem LIGY LESNÍ MOUDROSTI v nakladatelství ROUT. „The Buffalo Wind“, a quarterly journal of the Woodcraft League of Czechoslovakia. Šéfredaktor (Editor-in-Chief): Petr Vilhelm. Redakční rada (Assistant Editors): František Kožíšek, Daniel Hoffmann, Martin Kupka. Grafická úprava: Václav Rout. Adresa pro korespondenci a objednávky: LLM – redakce BV, P.O.Box 7, Praha 6, PSČ 169 00. Přetiskování obsahu dovoleno pouze s písemným svolením autora či redakce s udáním pramene! Reg.č. 5455 – Vyšlo: 31.5. 1991, ročník ll., číslo 1, Náklad 1000 kusů – Cena výtisku 14,50 Kčs.“

BIZONÍ VÍTR byl oficiální časopis obnovené Ligy lesní moudrosti od roku 1990. Vycházel nepřetržitě jako občasník do roku 2008.

BIZONÍ VÍTR obsahuje informace z aktuálního dění v LLM, náměty pro činnost v přírodě, články zaměřené na výrobky přírodních národů, cestovatelské reportáže, povídky, kvízy pro děti i dospělé a mnoho dalšího.

Nástupcem časopisu BIZONÍ VÍTR je od roku 2009 WOODCRAFT (časopis LLM).

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydání časopisu BIZONÍ VÍTR v roce 1991, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Přečti si (jako registrovaný přispěvatel tohoto webu) ve svém tabletu, pc nebo notebooku archivované číslo časopisu BIZONÍ VÍTR – kliknutím na náhled strany:

Samostatná stránka s odkazy na všechna čísla a tituly časopisů i kreslených seriálů ke čtení (bez náhledů na titulní strany) je viditelná (po přihlášení) v horním menu „KNIHOVNA„. V našem souborném katalogu najdeš všechna doposud archivovaná čísla časopisu BIZONÍ VÍTR zde >>>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *