Všechna čísla MILUJTE SE ! – 1.ročník – 2007

První ročník časopisu MILUJTE SE! z roku 2007 dodal do archivu www.detske-casopisy.cz přímo šéfredaktor (od třetího čísla) Pavel Zahradníček. Veliké díky!

Katolický časopis MILUJTE SE! samozřejmě neskrývá, že je časopisem křesťanským, zaměřeným na osvětu a vzdělávání široké veřejnosti jako prevence náboženské nesnášenlivosti a xenofobie. Na první pohled vždy zaujme celostránkovou fotografií, která „má v sobě příběh“. Už od titulní strany je jasné, že časopis nechce rozptylovat, ale zvýrazňuje i po grafické stránce téma jasně. Vizuální stránka – výběr fotografií i grafika časopisu – je skvělou kombinací modernosti s nadčasovostí. Časopis je čtivý a barevný – má skvělý potenciál zaujmout i „nekatolíky“.

Časopis v rozsahu 64 stran je distribuován zdarma –  lze jej v požadovaném počtu kusů objednat na adrese redakce. Vydávání MILUJTE SE! je možné díky zasílaným darům, neboť časopis nemá předplatné či státní a církevní dotace. Síla časopisu je i v jeho nekomerčnosti. A to je velmi sympatické.

milujte_se_1-rocnik_2007_cislo_02_radio_proglas

Z tiráže: MILUJTE SE! – časopis pro novou evangelizaci. Imprimatur: Superior General Tadeusz Winnicki, TChr, Šéfredaktor: P. Mgr. Pavel Zahradníček, Th.D., Grafická úprava: Paweł Fiszer, Adresa redakce: Časopis Milujte se!, 671 03 Vranov nad Dyjí 20, Vydavatel: Res Claritatis, o. s., Hlubočepská 85/64, 152 00 Praha 5,

…. Říkám to nejen jménem svým, ale i jménem všech, kteří se na tvorbě časopisu Milujte se! podílejí. Je to dílo, ke kterému před časem spojili své síly Sestry Matky Terezy v ČR (pod jejich záštitou časopis vychází), Misionáři obláti Panny Marie Neposkvrněné, Hnutí Pro život ČR, Res Claritatis (jako vydavatel), FATYM a iniciativa Čistá láska. Toto dílo může zdárně pokračovat díky vašim modlitbám i darům. Pán Bůh zaplať za ně! Naopak já vás mohu ujistit, že od okamžiku, kdy jsem po otci Tomáši Vyhnálkovi OMI, který v září odešel na postgraduální studia do Říma, převzal službu šéfredaktora časopisu, obětuji každý měsíc mši svatou za ty, kteří časopis duchovně i materiálně podporují, i za ty, kteří přispívají k jeho šíření – a pamatuji při ní i na jejich rodiny.
Časopis je od tohoto třetího čísla rozšířen o další strany. Ať sám Bůh dá, aby přinášel užitek vám a všem ve vašem okolí…
V Kristu P. Pavel Zahradníček

Nepominutelnou část obsahu časopisu tvoří SVĚDĚCTVÍ, chcete-li – příběhy. Vždy doplněné ilustrační fotografií.

milujte_se_1-rocnik_2007_cislo_03_svedectvi

Ve světě, kde mladí lidé občas těžce rozeznávají pozlátko od skutečného zlata, mohou být skutečné příběhy a svědectví, které MILUJTE SE! přináší, dobrým klíčem k rozpoznání virtuálního a skutečného žití.

milujte_se_1-rocnik_2007_cislo_03_svedectvi_vy_katolici

RECENZE (ve 3.čísle na nemainstreamový film) nepatří k pravidelným „rubrikám“ časopisu, ale v kontextu obsahu časopisu má na jeho stránkách své místo.

milujte_se_1-rocnik_2007_cislo_03_recenze

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydávání časopisu MILUJTE SE!  v roce 2007, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Stáhni si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) do svého tabletu, pc, mobilu nebo notebooku archivované číslo časopisu MILUJTE SE! – kliknutím na náhled strany:

milujte_se_1-rocnik_2007_cislo_01

milujte_se_1-rocnik_2007_cislo_02

milujte_se_1-rocnik_2007_cislo_03

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *