Kompletní časopis MILUJTE SE! – 2.ročník – 2008

Druhý ročník časopisu MILUJTE SE! z roku 2008 dodal do archivu www.detske-casopisy.cz přímo šéfredaktor Pavel Zahradníček. Veliké díky!

Katolický časopis MILUJTE SE! samozřejmě neskrývá, že je časopisem křesťanským, zaměřeným na osvětu a vzdělávání široké veřejnosti jako prevence náboženské nesnášenlivosti a xenofobie. Na první pohled zpravidla zaujme celostránkovou fotografií, která „má v sobě příběh“. Už od titulní strany je jasné, že časopis nechce rozptylovat, ale zvýrazňuje i po grafické stránce téma jasně. Vizuální stránka – výběr fotografií i grafika časopisu – je skvělou kombinací modernosti s nadčasovostí. Časopis je čtivý a barevný – má dobrý potenciál zaujmout i „nekatolíky“.

milujte_se_2-rocnik_2008_cislo_04_dobro_a_zlo

Časopis v rozsahu 64 stran je distribuován zdarma –  lze jej v požadovaném počtu kusů objednat na adrese redakce. Vydávání MILUJTE SE! je možné díky zasílaným darům, neboť časopis nemá předplatné či státní a církevní dotace. Síla časopisu je i v jeho nekomerčnosti. A to je velmi sympatické.

milujte_se_2-rocnik_2008_cislo_04_zavist

Časopis MILUJTE SE! je plnobarevný, vychází v rozsahu 64 stran4x ročně. Je číslován průběžně – tedy například číslo 38 je třetím vydaným číslem roku 2016.

milujte_se_2-rocnik_2008_cislo_04_tlusta

Pokud máš jakoukoliv informaci, která by přispěla k doplnění dalších souvislostí kolem vydávání časopisu MILUJTE SE!  v roce 2007, prosím, napiš ji do KOMENTÁŘE – dolů pod náhledy titulních stránek.

Stáhni si (jako registrovaný uživatel tohoto webu) do svého tabletu, pc, mobilu nebo notebooku archivované číslo časopisu MILUJTE SE! – kliknutím na náhled strany:

milujte_se_2-rocnik_2008_cislo_04

milujte_se_2-rocnik_2008_cislo_05

milujte_se_2-rocnik_2008_cislo_06

milujte_se_2-rocnik_2008_cislo_07

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *